GİZLİLİK YÖNETİMİ

 

 

Tesetturgiyimsepeti.net, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

   Tesetturgiyimsepeti.net sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Tesetturgiyimsepeti.net bünyesinde kullanılmaktadır.

   Tesetturgiyimsepeti.net, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

   Tesetturgiyimsepeti.net, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

   Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Tesetturgiyimsepeti.net müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Eylultesettur.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

   Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

  Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

 ÖDEME GÜVENLİĞİ


   Ayrıca Tesetturgiyimsepeti.net' de ''Secure Sockets Layer'' (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

   Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tesetturgiyimsepeti.net veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Tesetturgiyimsepeti.net arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

   Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla ; Tesetturgiyimsepeti.net

 

Çalışma Saatleri

Haftaiçi       :          09:00 - 19:00 arası

Cumartesi   :          09:00 - 16:00 arası